JAK WYGRAĆ W LOTTO?

Duży lotek, a obecnie lotto to gra, w którą gramy bardzo chętnie z wielkimi nadziejami. Grając mamy nadzieje, że rozwiążą się nasze problemy finansowe i wszystko się zmieni. Teraz możemy grać 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Jeden kupon to koszt 3,00 zł. Dużo? Mało?

Dużo jeżeli policzyć wszystkie wydane pieniądze w skali miesiąca, ale jeżeli uda się trafić wymarzoną szóstkę? Wtedy te 3 złote to naprawdę kropelka. A jakie jest prawdopodobieństwo, że skreślimy 6 wygrywających cyfr? 1:13 983 816. Ta liczba mówi sama za siebie. Wydaje się być niemożliwym trafić szóstkę przy takim prawdopodobieństwie. A jednak. Znana jest historia rodziny, która wygrała najwyższą wygraną 2 razy – tydzień po tygodniu. Więc to co wydaje się niemożliwe – staje się możliwe. Może to wiara tych osób? Może szczęśliwy traf. A może przygotowali się do tego w jakiś sposób?

Wg. astrologów układ gwiazd dla każdego człowieka tylko kilka razy w ciągu życia jest sprzyjający fortunie. Czasami zdarza się tak tylko 2 razy w życiu. jeżeli wybierzemy ten moment na wysłanie kuponu, mamy ogromną szansę na wygraną. Tylko jak się tego dowiedzieć. Możemy zająć się studiowaniem astrologii, nie mniej może nam to zając lata. Możemy również skorzystać z fachowej pomocy astrologów. I przede wszystkim wierzyć. Wierzyć w swoje szczęście.

Tylko czy szczęście to zawsze fortuna?