Prezenty pod choinkę

Już tylko tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, a Ty nadal nie masz prezentu dla mężczyzny Twojego życia. W sklepach całe mnóstwo towarów: perfumy, szaliki, sprzęt majsterkowicza… do wyboru do koloru. Ale co tak naprawdę ucieszy Twojego mena? Jak wybrać, aby prezenty pod choinkę były trafione? 

Co roku mam ten sam problem. Kompletnie nie wiem co kupić mojemu facetowi. No bo jak tak się zastanowić to ma wszystko co jest potrzebne facetowi do szczęście: ma mnie 😉 Ok ale żarty na bok, czas coś wykombinować. Oczywiście zawsze możesz kupić dobrą książkę, płytę ulubionego wykonawcy, lub kolejną parę skarpetek (okrutne). Myślę, że zakup skarpetek czy szaliczka  można pozostawić Babci. My musimy wybrać coś bardziej… no właśnie – tylko co? 

Oto kilka pomysłów, które sprawią radość każdemu facetowi:

  1. Alkohol – jeżeli Twój facet jest abstynentem to pomiń ten punkt, a najlepiej zerwij z nim – coś jest nie tak. Każdy normalny facet lubi od czasu do czasu podelektować się procentami. Święta są tylko raz d roku – szarpnij się na coś konkretnego – dobra whisky, bourbon, brendy – o tak takie trunki zachwycą każdego prawdziwego mężczyznę. 
  2. Ubranie – fajny pomysł jeżeli jest to coś, o czym Twój facet marzył – może jakaś wypasiona bluza, spodnie – bojówki, coś co chciał, ale szkoda mu było na to kasy. Większość mężczyzn nie lubi wydawać pieniędzy na  ciuchy, co jednak nie oznacza, że nie lubią mieć czegoś modnego. I tu pole do popisu dla Ciebie;
  3. Gadżety komputerowe – myślę, że z tej działki również możemy wyszukać ciekawy prezent, który zachwyci Twojego faceta. Podświetlana klawiatura z klawiszami dla gracza, bezprzewodowa mysz w kształcie wypasionej fury, gra na X-Boxa …. możliwości jest cała masa; 
  4. Narzędzia – jeżeli Twój partner lubi majsterkować – wyrzynarka do drewna, piła, wiertarka – będą super prezentami; 
  5. Sesja fotograficzna – a może zafundujesz swojemu facetowi wspólną sesję fotograficzną? Ale nie taką zwykłą, tradycyjną. Może to być sesja, w której obydwoje zagracie role życia, super się wybawicie i zafundujecie pamiątkę do końca życia.Zobaczcie jak taka sesja może wyglądać TUTAJ. 

prezenty pod choinkę

Mam nadzieję, że te kilka pomysłów pozwoli Ci na wybranie czegoś super, czego co spowoduje, że Twój mężczyzna poczuje się doceniony i kochany. Jeżeli jednak nadal nie masz pomysłu na prezent, nie martw się – najważniejszy jest nastrój i to uczucie, które jest między Wami. Pielęgnuj to, podsycaj, a dla ukochanego nawet njmniejszy drobiazg będzie najpiękniejszy, bo ….. od Ciebie.