Przedszkole Sowia 5

              Kiedy dziecko kończy trzy latka, stajemy przed wielkim wyzwanie. Musimy malucha zapisać do przedszkola. Nie jest to łatwe zadanie, ani dla Mamy, ani dla dziecka. Do tej pory spędzałaś ze swoją pociechą większość czasu. Teraz wszystko mam się zmienić. A zmiany nigdy nie są łatwe. Tysiące pytań, tysiące myśli krąży po Twojej głowie. Czy moje dziecko da sobie radę? Czy ja dam radę? Tak to są pytania, które młoda Mama zadaje sobie przed puszczeniem dziecka do przedszkola. Po miesiącu już wie, że tak. Że wszystko nabiera normalnego biegu i Ty i Twoje dziecko super odnajdujecie się w nowej sytuacji. Jest tylko jeden warunek – dziecko musi być zadowolone. Kiedy widzisz roześmianą buzię dziecka, wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Uśmiechnięty malec to gwarancja sukcesu. Jak sprawić, aby ten uśmiech nieustannie gościł na twarzy naszego przedszkolaka. Pierwsze co musisz zrobić, to wybrać odpowiednie przedszkole. Oczywiście najlepiej rozejrzeć się po swoim osiedlu i wybrać to przedszkole, które jest najbliżej położone naszego miejsca zamieszkania. Niestety czasami okazuje się, że nie ma już w nim miejsc, albo opinia o przedszkolu nie jest za dobra. Co wtedy?

Wszystkim tym którzy zastanawiają się jakie przedszkole wybrać dla swojego dziecka, jaki start mu zafundować –

polecamy niepubliczne przedszkole w Siemianowicach Śląskich o super nazwie Sowia 5. 

Przedszkole położone jest w bardzo malowniczym miejscu, na Ptasim Osiedlu, w sąsiedztwie Pola Golfowego oraz Parku Pszczelnik. Pięknie wyremontowane i przygotowane na przyjęcie pierwszych przedszkolaków, od marca rozpoczęło przyjmowanie zapisów. 

Dlaczego przedszkole Sowia 5 jest tak wyjątkowe?

Zapytaliśmy o to Panią dyrektor – Beatę Mazur-Michałowską:

„.. nasze przedszkole jest przedszkolem z oddziałami integracyjnymi, przyjmujemy dzieci z orzeczeniami. Stawiamy na ekologię, zdrową żywność. W naszym przedszkolu  dzieci otrzymają zabawki, klocki, puzzle, pomoce plastyczne, papier rysunkowy, kredki, masę papierowa, plastelinę, tekturę , zeszyty, ołówki
Będą miały do dyspozycji kąciki zabawowe, lalki, samochody, płac zabaw, otrzymają kamizelki odblaskowe dla bezpieczeństwa
Zapewniamy różne ciekawe formy zabawy umożliwiające prawidłowy rozwój dzieci. Będziemy mieć salkę terapeutyczna dla dzieci gdzie będą mogły pobawić się dużymi piłkami, duże zwierzątka do których będą mogły się przytulić, piasek kinetyczny , ścieżka z dużymi kamieniami….

Czesne w wysokości 350,00 zł. obejmuje

  • pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach od 7:00 do 17:00; 
  • wyżywienie; 
  • rytmikę; 
  • naukę języka angielskiego; 
  • opieka psychologa, pedagoga i logopedy. 

Przy przedszkolu stworzony będzie piękny ogród, w którym dzieci będą mogły się bawić, poznawać przyrodę, a także uprawiać własne grządki. 

Wszystkie szczegóły oraz kartę zapisu dziecka możecie Państwo odnaleźć na stronie PRZEDSZKOLA SOWIA5. 

Myślę, że przedszkole Sowia 5 to idealne miejsce dla każdego dziecka, któremu chcemy zafundować porządny start.