Fotoobraz z Saal-Digital

W dobie aparatów cyfrowych, cała masa zdjęć zrobionych przez nas, ginie w cyfrowym świecie. Zostawiamy je na dysku twardym naszego komputera i często zapominamy. Czasami niektóre wydrukujemy, ale i tak ostatecznie lądują one w szufladzie. Jeżeli w swoim zbiorze masz jednak zdjęcie którym chciałabyś się pochwalić skorzystaj z oferty firmy SAAL DIGITAL #saaldigitalpolska   Przetestowaliśmy produkt tej firmy i jesteśmy zachwyceni.  Z dużego wachlarza produktów wybraliśmy płytę PCV na której wydrukowano zdjęcie naszego redakcyjnego pupila Pikassa. Płyta ta jest bardzo wytrzymała, o grubości 5 lub 10 mm. Odporna na warunki pogodowe i ekstremalnie stabilna – w pełni spełnia nasze oczekiwania. 

Fotoobraz został zamówiony w sobotę, a w środę już miałyśmy go u siebie. Zapakowany w taki sposób, że nie ma możliwości aby został uszkodzony podczas transportu. 

Możecie same wybrać sobie wielkość Waszego obrazu co do centymetra. Nasz ma 50 cm * 75 cm i …… jest piękny. Najwyższa rozdzielczość i maksymalna ostrość, piękne idealnie dobrane  kolory, to wszystko sprawia, że obraz wygląda pięknie. 

Samo stworzenie obrazu jest bardzo proste, ściągamy sobie na komputer program, który jest prosty i intuicyjny i tworzymy. Na początek wybieramy na jakim materiale chcemy wydrukować nasz obraz. Oprócz płyty PVC Saal Digiral w swojej ofercie ma również:

  • dibond
  • pleksi
  • gallery print
  • płótno
  • dibond Butlerfinish

Każdy materiał jest dokładnie opisany, więc absolutnie nie będziecie mieć problemu z wyborem odpowiedniego dla siebie.

Pozostaje już tylko wybór zdjęcia, dopasowanie, ostatnie sprawdzenie (program robi to za nas i pokazuje informację czy jakość zdjęcia jest wystarczająca). Zatwierdzamy, zamawiamy i czekamy na kuriera.

Wszystko szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie. Od zamówienia, po dostawę. Takiej współpracy życzyłybyśmy sobie zawsze. 

Polecamy firmę Saal Digital z czystym sumieniem, bo jest warta polecenia.