STRONA INTERNETOWA

W dzisiejszych czasach, dzięki powszechnemu dostępowi do internetu, każda firma w łatwy i szybki sposób może dotrzeć do potencjalnego klienta.

Taką możliwość daje strona internetowa, której posiadanie jest w tej chwili niejako obowiązkiem każdej szanującej się firmy. Prawie 60 % osób postrzega firmy przez pryzmat ich strony www.

Często jest tak, że chociaż jesteśmy zainteresowani produktem danej firmy, to jednak jeżeli nie posiada ona strony internetowej rezygnujemy z jej usług.

Sama strona internetowa to jednak nie wszystko. Ważne jest również pozycjonowanie, czyli miejsce naszej strony w wyszukiwarkach internetowych. Strona musi być odnajdywana szybko. A jak zostanie znaleziona, musi zaciekawić.

Nie bez znaczenia jest również adres naszej strony. Do niedawna najbardziej popularne końcówki to .eu. Sytuacja jednak obecnie się zmieniła.

Najbardziej popularne rozszerzenia domen internetowych firm, dane w proc.

.pl 43,33
.com.pl 22,38
.com 20
.eu 7,26
.org 5,24

 

 

Warto więc zlecić wykonanie strony profesjonalnej firmie, która nie tylko zadba aby nasza strona była interesujaca, ale również pomoże nam wypromować ją w internecie. Bardzo ciekawą ofertę przedstawia agencja reklamowa PIOART.  Na stronie http://www.pioart.pl możemy zapoznać się z pełną ofertą tej firmy. Na stronie fimy PIOART  możemy porównać oferowane pakiety i wybrać ten, który najbardziej odpowiada naszym wymaganiom.

Możemy również taką strone wykonać sami. Jak to zrobić? Zaglądajcie do nas, już niedługo rusza kurs tworzenia stron www, prowadzony przez firmę PIOART.  Zapraszam Was serdecznie.