UWAGA NA PROMOCJE

PROMOCJA ! SUPER OKAZJA! NAJNIŻSZA CENA!

Takie napisy wołają do nas z gazetek reklamowych, które dostajemy do domów, z reklam przy ulicach, z samych półek sklepowych.

Lubimy to – lubimy kupować towar z promocji. Z pełnym koszykiem wracamy do domu, wyciągamy rachunek, który wydawał nam się nieco duży – sprawdzamy. I koniec dobrego humoru.

To co miało kosztować 2,70 zgodnie z gazetką, na naszym rachunku zmienia cenę na 3,60. To co zaprągnęliśmy kupić tylko dlatego że kosztowało 1,20 zł. kupiliśmy za 3,10 zł.

Co robić? Wracać do sklepu oddalonego od naszego domu o 5 km? Wykłócać się?

Często zmęczeni parogodzinnymi zakupami, zdenerwowani kładziemy się spać. Rano już nieco spokojniejsi, choć zniesmaczeni postanawiamy omijać wczoraj odwiedzony market szerokim łukiem. Ale cóż to oznacza dla takiego marketu, który dziennie wita w swoich progach tysiące innych klientów?

Dlatego właśnie otwieramy ten dział – UWAGA. dział, w którym będziemy zamieszczać Wasze opinie na temat supermarketów, promocji.

STOP OSZUSTOM – nie pozwólmy się okradać. Przestrzegajmy innych. Piszcie do nas swoje opinie na temat supermarketów na adres uwaga@damskarzecz.pl . Każda opinia zostanie opublikowana.