Jak spędzić Walentynki

14 lutego obchodzimy piękne święto – Walentynki – święto zakochanych. Oczywiście wiem, zaraz powiecie, że zakochani codziennie powinni celebrować swoją miłość, jasne że tak. Ale Walentynki mogą być taki specjalnym dniem. Może spędzić go szczególnie? Tylko jak? 

Jak spędzić Walentynki? Co zrobić, żebyśmy po 20 latach małżeństwa znów poczuli dreszczyk emocji i motyle w brzuchu? Najważniejsze abyśmy ten dzień spędzili razem, umilając sobie każdą chwilę. Miłe słowa, pocałunki, czuły dotyk … to wszystko sprawi że poczujecie się wyjątkowo. Możecie również zaplanować ten dzień w specjalny sposób:

  1. Pierwszy scenariusz na ten piękny dzień to RANDKA. Umówcie się na randkę w miejscu, które dawno temu nie odwiedzaliście. Pogoda sprzyja spacerom więc może to być np. Wasz ulubiony park. Umówcie się na konkretną godzinę, ale każde z Was musi dotrzeć na miejsce samo. Randka to randka. Pozwól mu troszkę poczekać na siebie, ale nie za długo. Przypomnijcie sobie Wasza pierwszą randkę, Wasze pierwsze spotkanie. W co byliście ubrani, gdzie byliście, co zmieniło się od tego czasu. Rozmawiajcie ze sobą idąc alejką parkową, trzymając się za ręce. Jak skończy się ta romantyczna randka … zależy już tylko od Was 😉
  2. Dzień zakochanych możecie spędzić również na wycieczce – wieczór w Sandomierzu, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Sopocie –  z pewnością wprawi w Was dobry humor. Odrobina szaleństwa i wyjazd na kolację to jednego z miast, które są oddalone od naszego miejsca zamieszkania – pozwoli nam wspominać ten wieczór przez długi czas. Zaszalejcie. Szaleństwa zawsze dodają pikanterii naszym związkom. A może lot do Wiednia albo Paryża?
  3. A może troszkę kultury? Czy byliście już w muzeum erotyki w Warszawie? Może warto właśnie w tym dniu zobaczyć historię erotyki i sexu. Erotyka w biżuterii, w malarstwie, w rzeźnie to wszystko znajdziecie właśnie tutaj.
  4. Możemy również urządzić romantyczną kolację przy świecach w swoich czterech ścianach. Możemy wykazać się kreatywnością podczas urządzania takiej kolacji. Zarówno kreatywność w potrawach jak również w ubiorze 😉 Twój strój pokojówki podającej kolację  – z pewnością pobudzi zmysły Twojego Walentego.
  5. Możecie również urządzić sobie ciekawą sesję zdjęciową i zatrzymać piękne chwile w albumie fotograficznym. Możecie się przy tym świetnie bawić. Zobaczcie same jak może wyglądać taka sesja TUTAJ. 

To tylko niektóre z pomysłów na ten szczególny dzień – święto zakochanych. A Ci wszyscy którzy już głośno krzyczą że święto zakochanych mają codziennie, a nie tylko w Walentynki – no cóż nic nie stoi na przeszkodzie aby do Paryża latać codziennie prawda? I tego wszystkim życzę – miłości prawdziwej,  romantycznej, pięknej i pełnej uniesień w każdym dniu Waszego wspólnego życia.

Buziaki.