Pomysł na prezent pod choinkę

Do świąt pozostał jeszcze miesiąc, ale firmy już dziś prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klienta. Nastrojowe świąteczne reklamy, kuszą i zachęcają do zakupów. Trochę mnie to przeraża. Już nie tylko przed samymi świętami mam zawrót głowy, ale już na miesiąc przed. Co kupić? Jaki w tym roku mam dać prezent pod choinkę?

Dobry pomysł na prezent pod choinkę to prawdziwy problem.

I co roku taki sam. Co kupić, aby wszyscy byli szczęśliwi i zadowoleni? Z dziećmi nie ma problemu – karteczka, kredki i narysuj co byś chciał – chciała dostać. Z tymi większymi też nie ma problemu, bo same najczęściej już 5 miesięcy wcześniej mówią co potrzebują i co jest im niezbędne do dalszego przeżycia. Problemem może być oczywiście kasa, lub jej brak, ale to już temat na zupełnie inny artykuł.

Pozostają rodzice i oczywiście mąż lub nie mąż. Jakie pomysły dla nich.

Firma FOTO.PIOART zaprezentowała ciekawą ofertę prezentu świątecznego zarówno dla Niego jak i Twoich Rodziców. Oczywiście są to zupełnie inne oferty. Dla Babci i Dziadka kalendarz złożony ze zdjęć wykonanych podczas sesji dziecięcej.

Kalendarz

Druga oferta to kalendarz dla Niego. Hmmm – tutaj ofertą jest sesja buduarowa. Odważną, ale jednak tajemniczą. Odważycie się na taką sesję? Sesja jest wykonywana przez kobietę, w miejscu zamieszkania modelki, lub jeżeli Pani wyrazi taką chęć w studio fotograficznym.

Myślę, że ten nietuzinkowy prezent zachwyci każdego Pana. To jak drogie Panie?  Odważycie się? Pełna ofertę znajdziecie TUTAJ