Sesja ciążowa

Ciąża to dla kobiety cudowny okres, okres oczekiwania i przygotowania. Przygotowania na przyjęcie nowego członka rodziny. Jest to czas, kiedy jesteśmy delikatne, pod całkowitą ochrona, rozpieszczane i kochane. Tak, zdecydowanie ciąża to piękny czas w życiu kobiety. Warto więc zatrzymać te chwile na dłużej. Uchwycić ten moment, pełen kobiecości i miłości. 

Sesje ciążowe

cieszą się dużą popularnością. A ładnie wykonana sesja, jest pamiątką na całe życie. Nie tylko dla kobiety, ale również dla jej przyszłego dzidziusia. Po latach gdy usiądziesz  z córką lub synem nad albumem, będziesz mogła p[okazać jak wielką miłością Twoje dziecko było obdarzone już od pierwszych minut swojego życia. 

sesja ciążowa

Sesję taką najlepiej zrobić przy pełnym zaangażowaniu całej rodziny. Cudowne są zdjęcia wraz z czułym małżonkiem, który otacza swoją żonę opieką i mocnym, a jednak czułym męskim ramieniem. Jeżeli macie już potomstwo, zdjęcia całej Waszej rodzinki, będą nie tylko piękną pamiątką, ale również przygotowaniem dziecka do roli starszego brata lub siostry. 

sesja ciążowa

Jednak najważniejsza na takiej sesji musi być kobieta – przyszła Mama. To ona wraz z maleństwem w brzuszku jest głównym bohaterem. 

Czy sesja będzie kolorowa, czy też czarno biała to jest kwestia gustu, ja jednak ten temat wole robić w kolorze. Mocne barwy, radosne i żywe. Ale czarno-białe również mają swój urok i specyficzny klimat. Najważniejsze w nich to pokazanie uczucia, największego, prawdziwego uczucia które wiąże nierozerwalnie matkę i jej dziecko. 

„Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety. W otwarciu tym, w poczęciu i urodzeniu dziecka kobieta „odnajduje siebie przez bezinteresowny dar z siebie samej”.  Jan Paweł II

 

Na sesje ciążowe i nie tylko zaprasza firma foto.pioart , która specjalnie dla naszych czytelniczek ma promocję specjalną. 10 % zniżki na każdą sesję ciążową zamówioną do końca czerwca 2018 roku.