pomysł na wakacje

Zastanawiacie się już gdzie w tym roku spędzić wakacje?Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na wakacje – oto nasza propozycja.  Teneryfa – to malownicza wyspa, którą naprawdę warto zobaczyć.

Jest największą i najpiękniejszą wyspą z siedmiu zamieszkałych Wysp Kanaryjskich. Oblana lazurowymi wodami Oceanu Atlantyckiego przyciąga turystów z całego świata.

Jest to wyspa wiecznego lata. Umiarkowany klimat przez cały rok. Nie występują tutaj nagłe zmiany temperatury i ciśnienia. Latem dzień trwa tutaj podobnie jak w Polsce : wschód ok godz. 6:30, a zachód ok godz 21:30. W okresie zimowym dzień trwa tutaj jednak dłużej. Od 7:00 do 19:00.

Teneryfa1 - pomysł na wakacje
Pomysł na wakacje

Wspaniali ludzie, pogodni i wiecznie uśmiechnięci mieszkańcy wyspy, to kolejna zaleta tego pięknego miejsca. Ale jak nie być uśmiechniętym, kiedy witają nas tak miłe delfiny?

ten3

Piękne plaże, czyste powietrze i urokliwy krajobraz to nie jedyne atrakcje tego miejsca. Na turystów czekają również inne atrakcje: park zoobotaniczny, największy tematyczny park wodny w Hiszpanii a w nim: baseny, sztuczne rzeczki, tropikalna roślinność, kilkanaście zjeżdżalni i wiele, wiele innych.

Wypoczynek tutaj to z pewnością niezapomniane przeżycie. Każdy kto chociaż raz był na Teneryfie, marzy o powrocie na nią.

A tym, którzy jeszcze tam nie byli – POLECAMY ! Jest to naprawdę świetny pomysł na wakacje.